Nowy Obniżona cena! 3 x Ekologiczny ocet jabłkowy + bransoletka Mireneusza GRATIS! Powiększ

3 x Ekologiczny ocet jabłkowy + bransoletka Mireneusza GRATIS!

Nowy produkt

40 Pozycje

117,00 zł

-69,00 zł

186,00 zł

Więcej informacji

3 x Ekologiczny ocet jabłkowy 500ml + bransoletka Mireneusza GRATIS!

Ekologiczny ocet jabłkowy 500ml

niepasteryzowany
niefiltrowany
naturalnie mętny

Nasz ekologiczny ocet jabłkowy powstaje z dojrzewających w słońcu ekologicznych jabłek, naturalnie mętny, bez dodatku wody oraz substancji konserwujących.

Składniki: ekologiczny ocet jabłkowy. Kwasowość 5%.

Bransoletka Mireneusza

Jak głosi stare przysłowie ,,Kto miedź nosi o zdrowie się nie prosi”. Miedź to metal, od wieków doceniany w medycynie wschodniej, ludowej oraz ajurwedzie. Ostatnio coraz lepiej przebadany i wykorzystywany również w świecie medycyny zachodniej. Bransoletka Miedziana powstała, aby w elegancki i innowacyjny sposób, połączyć ten naturalny materiał z użytkowością.

Wygodny, owalny kształt – bransoletkę można łatwo dopasować do nadgarstka, dzięki czemu nie przesuwa się i jej noszenie jest bardzo wygodne.
Bransoletka ma uniwersalne rozmiary. Dzięki zastosowaniu estetycznego rozcięcia możesz łatwo ją dopasować do szerokości nadgarstka.
Klasyczna i ponadczasowa forma, która świetnie pasuje kobietom oraz mężczyznom.
Wykonana przez polskiego jubilera Mireneusza i jego asysytentkę Asię, co pozwala Ci mieć pewność pochodzenia, jakości próby i czystości miedzi.
Posiada znak jakości, wybity od wewnętrznej strony.
Daje możliwość obcowania z prawdziwym rękodziełem, a nie maszynową wytłaczanką. Daje możliwość obcowania z prawdziwym rękodziełem, a nie maszynową wytłaczanką.
Wykonana jest z surowej, ręcznie formowanej, szlifowanej i polerowanej miedzi, o wysokim stopniu czystości.
Nie jest lakierowana, ani chemicznie powlekana, dzięki czemu nie ma sztucznej bariery w kontakcie miedzi z ciałem.

Miedź jest niezwykłym metalem. Zazwyczaj nie myślimy o niej jak o elemencie naszego organizmu. Okazuje się, że potrzebujemy jej każdego dnia. Miedź jako pierwiastek jest niezbędna dla prawidłowego działa układu krwionośnego i odporności. Ma ogromny wpływ na piękną cerę, dlatego jest tak chętnie używana przez producentów najlepszych kosmetyków. Można ją pozyskać z produktów spożywczych. Niektórzy specjaliści twierdzą, że podczas kontaktu miedzi ze skórą następuje jej utlenianie i powstawanie jonu Cu+ korzystnego dla organizmu.

Ta bransoletka miedziana przeznaczona jest dla:

osób pragnących otaczać się naturalnymi i innowacyjnymi przedmiotami,
osób pragnących posiadać elegancką, klasyczną i ponadczasową biżuterię,
tych, którzy doceniają ręcznie wykonane przedmioty.

Pasuje zarówno do pracy jak i na wyjątkowe okazje. Jest tak wygodna i wytrzymała, że można ją mieć na sobie również podczas kąpieli i snu. Stworzona po to, aby mogła być przy Tobie w każdym momencie życia.