Wyciskarka Alfa 4G Gastro

Nowy produkt

50 Pozycje

999,00 zł

-700,00 zł

1 699,00 zł

Więcej informacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1699 zł

Wyciskarka wolnoobrotowa Alfa 4G Gastro


Oferta nie łączy się z innymi promocjami - kodami promocyjnymi

(oferty z dodanym dodatkowym kodem promocyjnym nie będą realizowane)


Alfa 4G Gastro to wyciskarka, która nadaje się do małej gastronomii. Może pracować 2-3 godziny bez przerwy.

Wyciskarka wolnoobrotowa Alfa 4G Gastro działa na zasadzie prasy hydraulicznej. Dzięki bardzo nieznacznej oksydacji i niewielkiemu rozpadowi składników odżywczych, uzyskujemy wspaniały sok. Wyciskarka Alfa 4G Gastro pracuje z prędkością do 50 obrotów na minutę. Większa wydajność oraz wolniejsze działanie umożliwiają zmniejszenie szkód wynikających z utleniania i zwiększają wartość odżywczą soku. Podczas wyciskania powstaje mniej piany, a sok nie rozwarstwia się.

Dlaczego wyciskarka Alfa 4G Gastro?

Wyciskarka wolnoobrotowa Alfa 4G Gastro to urządzenie do tłoczenia soku na zimno. Działanie polega na przeciśnięciu produktu przez bardzo wolno obracający się walec, który delikatnie go rozgniata. Proces ten jest bardzo powolny, co powoduje, że w uzyskanym soku składniki odżywcze pozostają nienaruszone. Alfa 4G Gastro działa na zasadzie prasy i należy do najlepszych. Jest najbardziej wydajna i pozwala uzyskać sok najwyższej jakości. Wyciskarka Alfa 4G nadaje się do wyciskania większości owoców, wszystkich warzyw, ziół i wszelkiej zieleniny. Soki przygotowane w Alfa 4G Gastro pozwalają zachować zdrowie, urodę, a nawet przedłużyć nasze życie.

Montaż i czyszczenie wyciskarki Alfa 4G Gastro:

Prosta konstrukcja urządzenia, brak skręcanych elementów powoduje, że każdy poradzi sobie z montażem urządzenia, a także uzyskujemy łatwy dostęp do wszystkich elementów składowych urządzenia, co ułatwia jego czyszczenie.

Dzięki temu wspaniałemu urządzeniu możemy też znacznie ułatwić sobie pracę w kuchni przy przygotowaniu innych potraw takich jak:

domowe tofu warzywne,

bazy pod zupy kremy,

pożywne jedzenie dla niemowlaków,

dżemy,

mrożone desery,

lody,

a nawet ketchup.

Wystarczy odrobina wyobraźni i trochę chęci :)

Zalety wyciskarki Alfa 4G:

2 lata gwarancji

Bezszczotkowy silnik indukcyjny - gwarantuje to przede wszystkim cichą i niezawodną pracę urządzenia przez długie lata.

Nowy wałek ślimakowy - wykonany jest z trwałego Ultemu i wyposażony został w dodatkowe wypustki. Pozwala to na jeszcze lepsze miażdżenie wszystkich składników i co za tym idzie - zwiększenie wydajności wyciskanego soku w porównaniu do innych wyciskarek.

Korek niekapek - dzięki któremu wszystkie składniki soku mieszane są już w misie i można nalewać je bezpośrednio do szklanki. Pozwala to również na przygotowywanie pysznych koktajli z dodatkiem innego składnika płynnego, np. mleka czy kefiru.

Duży otwór wlotowy (77 mm) - pozwala na przeciskanie całych warzyw i owoców bez potrzeby wcześniejszego krojenia.

Łatwość obsługi - ze względu na brak skręcanych elementów oraz czytelne oznaczenie na produkcie wyciskarka Alfa 4G jest banalnie prosta w montażu, demontażu oraz obsłudze.

Solidne materiały BPA Free - wszystkie elementy, z którymi styka się sok wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów bez dodatku szkodliwych bisfenoli. Dlatego soki z wyciskarki Alfa 4G można podawać również dzieciom.

Niskie obroty 43-50 RPM - dzięki jeszcze niższym obrotom sok wyciskany przy pomocy Alfa 4G jest jeszcze bardziej wartościowy.

Dane techniczne:

Zasilanie: 220-240 V 50/60 Hz

Moc: 240W MAX-400W

Obroty silnika: 50 rpm

Czas pracy: 120-180 min.

Waga: ok. 8 kg

Dostępne kolory: czarno-srebrny

Łatwość obsługi: 5/5

Łatwość czyszczenia: 5/5

Gęste soki / musy: tak

Sorbety / kruszenie lodu: tak

Wyciska sok z trawy: tak

Ilość soku w pojemniku: 500 ml

Rozmiar otworu wsadowego: 77 mm

Prędkość obrotowa: 43-50 rpm

Moc: 240 W MAX 400 W

Gwarancja: 2 lata

Technologia wyciskania: pionowa

Lody z zamrożonych owoców: tak