Czarnuszka 0,5 kg

Nowy produkt

187 Pozycje

19,20 zł

Więcej informacji

Czarnuszka to przyprawa o ostrym, korzennym smaku; najczęściej dodawana jest do pieczywa, serów oraz tłustych mięs; można dodawać do kiszonej kapusty oraz ogórków konserwowych. Olej z czarnuszki potrafi cofnąć proces starzenia się skóry! Jego dobroczynne działanie wpływa na wiele aspektów naszego ciała. Jest uniwersalny, nie niesie ze sobą skutków ubocznych, a efekty – widoczne są błyskawiczne.

Ma działanie immunoprotekcyjne. Zawarte w niej związki wzmacniają układ odpornościowy, pobudzając m.in. syntezę interferonu czy wzrost ilości limfocytów i makrofagów stojących na straży naszego zdrowia.

Poprawia samopoczucie alergikom. Regularne przyjmowanie oleju z czarnuszki przez 6-8 tygodni powoduje znaczną poprawę symptomów. Czarnuszka – podobnie jak witamina C – jest świetnym antyhistaminikiem.

Pomocna dla astmatyków. Po kilku tygodniach stosowania oleju z czarnuszki uzyskano znaczącą poprawę u 80% badanych (szczególnie pozytywnie odpowiadały dzieci): poprawiła się wydolność płuc, ustąpił świszczący oddech i można było zmniejszyć dawki konwencjonalnych farmaceutyków (inhalatorów).

Pomoże uporać się z anemią. W wielu badaniach wykazano, iż regularne stosowanie oleju z czarnuszki podnosiło poziom hemoglobiny i erytrocytów.

Ma silne działanie antybakteryjne, antywirusowe i przeciw grzybicze.


Masa netto: 500 g

Kraj pochodzenia: Syria

Składniki: ziarna czarnuszki

Data ważności znajduje się na etykiecie.


Wartości odżywcze w 100 g produktu:

Wartość energetyczna 2478 kJ/590 kcal;

Tłuszcz 50 g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone 7 g);

Węglowodany 11 g (w tym cukru 0,3g);

Błonnik 12 g;

Białko 18 g;

Sól 0,03 g.

Informacja o alergenach: W zakładzie pakowane są również sezam, migdały, różne orzechy, orzeszki ziemne oraz produkty zawierające gluten. Pomimo, że dokładamy wszelkich starań nie można wykluczyć w 100% wystąpienia śladowych ilości tych surowców.

Zapraszamy do obejrzenia filmu: