Ziołowy Dobrostan Na Stawy Powiększ

Ziołowy Dobrostan Na Stawy

Nowy produkt

186 Pozycje

19,90 zł

Więcej informacji

Ziołowy Dobrostan Na Stawy - mieszanka ziół z kłączem perzu 20 saszetek (masa netto 50 g)

Mieszanka złożona z ekologicznych suszonych, rozdrobnionych różnych części roślin, takich jak: pokrzywa, skrzyp, dzika róża, liść brzozy, mięta, łuska gryki.

Pokrzywa pomaga utrzymać elastyczne stawy, mięśnie i ścięgna, łagodzi bóle zapalne, łagodzi bóle mięśni i stawów. Skrzyp wspiera reminalizację organizmu. Brzoza wspiera ruchomość i elastyczność stawów. Dzika róża pomaga utrzymać ruchomość stawów.

Sposób przygotowania naparu: saszetkę produktu umieścić w naczyniu szklanym o pojemności 250 ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić na 10-15 minut. Wyjąć saszetkę. Pić po wystudzeniu. Zalecane spożycie: 3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Uwaga: 1 saszetka może być zaparzana 3-krotnie, co oznacza, że opakowanie mieszanki ziołowej starczy na 20 dni codziennego spożycia przez jedną osobę.

Składniki:

ziele pokrzywy EKO - 50%

skrzyp polny EKO - 25%

owoc dzikiej róży EKO - 10%

liść brzozy EKO - 5%

mięta EKO - 8%

łuska gryki EKO - 5%

Najlepiej spożyć przed 01.11.2024 r.

Uwagi! Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.