Ziołowy Dobrostan Na Cholesterol Powiększ

Ziołowy Dobrostan Na Cholesterol

Nowy produkt

194 Pozycje

19,90 zł

Więcej informacji

Ziołowy Dobrostan Na Cholesterol - mieszanka ziół z karczochem 20 saszetek (masa netto 50 g)

Mieszanka złożona z ekologicznych suszonych, rozdrobnionych różnych części roślin, takich jak: karczoch zwyczajny, krwawnik pospolity, rdest ptasi, mniszek lekarski, głóg, perz, oregano, gryka.

Karczoch zwyczajny pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu, wspomaga metabolizm cholesterolu i lipidów. Krwawnik pospolity może pomóc obniżyć poziom cholesterolu we krwi a także zredukować wagę. Kolendra pomaga w utrzymaniu prawidłowego trawienia tłuszczów, pomaga utrzymać normalny poziom cholesterolu. Głóg wspomaga krążenie, relaksuje, uspokaja.

Sposób przygotowania naparu: saszetkę produktu umieścić w naczyniu szklanym o pojemności 250 ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić na 10-15 minut. Wyjąć saszetkę. Pić po wystudzeniu. Zalecane spożycie: 3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Uwaga: 1 saszetka może być zaparzana 3-krotnie, co oznacza, że opakowanie mieszanki ziołowej starczy na 20 dni codziennego spożycia przez jedną osobę.

Składniki:

ziele karczocha EKO - 25%

ziele krwawnika EKO - 20%

ziele rdestu ptasiego EKO - 9%

korzeń mniszka lekarskiego EKO - 9%

owoc głogu EKO - 9%

kwiat głogu EKO - 9%

kłącze perzu EKO - 9%

ziele oregano EKO - 5%

łuska gryki EKO - 5%

Najlepiej spożyć przed 01.11.2024 r.

Uwagi! Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.