Ziołowy Dobrostan Na Cukier Powiększ

Ziołowy Dobrostan Na Cukier

Nowy produkt

195 Pozycje

19,90 zł

Więcej informacji

Ziołowy Dobrostan Na Cukier - mieszanka ziół z jałowcem 20 saszetek (masa netto 50 g)

Mieszanka złożona z ekologicznych suszonych, rozdrobnionych różnych części roślin, takich jak: jałowiec, morwa, mniszek lekarski, krwawnik, bez czarny, oregano, kozieradka, gryka.

Morwa biała może przyczynić się do utrzymania równowagi metabolicznej węglowodanów w organizmie. Jałowiec pomaga utrzymać równowagę fizjologiczną cukrów. Mniszek lekarski pomaga kontrolować poziom cukru. Bez czarny pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi przy zdrowym stylu życia. Kozieradka pomaga w utrzymaniu fizjologicznej równowagi cukrów. Oregano wspiera zdrowie układu sercowo-naczyniowego.

Sposób przygotowania naparu: saszetkę produktu umieścić w naczyniu szklanym o pojemności 250 ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić na 10-15 minut. Wyjąć saszetkę. Pić po wystudzeniu. Zalecane spożycie: 3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Uwaga: 1 saszetka może być zaparzana 3-krotnie, co oznacza, że opakowanie mieszanki ziołowej starczy na 20 dni codziennego spożycia przez jedną osobę.

Składniki:

liść morwy białej EKO - 30%

owoc jałowca EKO - 18%

korzeń mniszka lekarskiego EKO - 16%

kwiat bzu czarnego EKO - 12%

ziele krwawnika EKO - 9%

ziele oregano EKO - 5%

nasiona kozieradki EKO - 5%

łuska gryki EKO - 5%

Najlepiej spożyć przed 01.11.2024 r.

Uwagi! Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.